YAYINLARIMIZDAN BAZILARI
ATILGAN YAYINCILIK tarafından yayınlanmasından gurur duyduğumuz eserler ve yazarlarımız. Kendilerine buradan ortaya koydukları değerli eserlerinden dolayı TEŞEKKÜR ediyoruz. 

 

 

Yayın Yılı: 2012 
Kitap Kağıdı
246 sayfa
17x24 cm
Karton Kapak
ISBN:6056340000
Dili: TÜRKÇE

Yrd. Doç. Dr. Salim PİLAV tarafından kaleme alınmış bu eser Üniversiler için kaynak kitap olarak arz edilmiştir. Genişletilmiş  2. Baskısı ATILGAN YAYINCILIK tarafından 2012 ekim ayında tüm okurların beğenisine sululmuş bu eser Kıymetli Hocamız Salim Pilav Bey tarafından siz değerli öğrencilerin Türk Dili Konusunda Başucu kaynağı olmaya devam edecektir.

 

 

 

Yayın Yılı: 2012 
Kitap Kağıdı
246 sayfa
17x24 cm
Karton Kapak
Dili: TÜRKÇE

Öğr.Görv.Eyyüp KARAKAŞ  tarafından kaleme alınmış bu eser Üniversiler için kaynak kitap olarak arz edilmiştir. Genişletilmiş  8. Baskısı ATILGAN YAYINCILIK tarafından 2013 ekim ayında tüm okurların beğenisine sululmuş bu eser Kıymetli Hocamız Eyyüp KARAKAŞ Bey tarafından siz değerli öğrencilerin Bilgisayarlı Muhasebe Konusunda Başucu kaynağı olmaya devam edecektir.

Yayın Yılı: 2012 
Kitap Kağıdı
246 sayfa
17x24 cm
Karton Kapak
Dili: TÜRKÇE

Öğr.Görv.Süleyman DÖNETAŞ  tarafından kaleme alınmış bu eser Üniversiler için kaynak kitap olarak arz edilmiştir. Genişletilmiş  8. Baskısı ATILGAN YAYINCILIK tarafından 2012 ekim ayında tüm okurların beğenisine sululmuş bu eser Kıymetli Hocamız Süleyman DÖNETAŞ  Bey tarafından siz değerli öğrencilerin Dönem Sonu Mahasebe İşlemleri  Konusunda Başucu kaynağı olmaya devam edecektir.

 

 

 

 

Yazması Sizden, Yayınlaması Bizden !  
 
ATILGAN YAYINCILIK yazarlarının başarısı için özel çaba sarf eden, yetenekli yazarları keşfedip onların gerçek birer yazar olmasını sağlayabilen, yazarlarının başarılarıyla gurur duyan ve yazarlarının başarılarıyla birlikte büyümeyi hedefleyen bir yayınevidir.

ATILGAN YAYINCILIK'nın en büyük hedefi zoru hatta imkânsızı başarabilmek, edebiyat dünyasında isim yapıp herkes tarafından tanınan sayılı yazarlar arasına kendi yayınevinden bir ya da birkaç ismi de sokabilmektir.

Bu konuda çok önemli yol kat etmiş olan birçok yazarı bünyesinde bulunduran ATILGAN YAYINCILIK medyadaki tanınırlığını arttırırken, D&R, Kitapyurdu, İdefix gibi mağazalarda satılan Kitaplarıya Yayıncılık dünyasında varlığını her geçen gün artırıyor.

Özenle seçilen edebiyat öğretmenleri ve işinin uzmanı profesyonel grafikerleriyle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, kaliteli kitaplar yayınlamaya gayret gösteren yayınevimiz yoğun iş temposuna rağmen her geçen gün yeni projeler üretmekten de geri kalmıyor...